Кошик

 

PanCake – це кав’ярня американського типу із кавою у великих чашках та великим вибором десертів. Разом з тим, гостям подобається залишатися у нас довше, ніж просто на каву, вчитися і працювати, – тому ми додатково ввели в меню ситні перекуси: солоні кіші, салати та бейгли. Все, що представлено в кав'ярні, можна взяти з собою, з'їсти у нас або замовити доставку. Також ми приймаємо замовлення на цілі торти до свят.

Команда


Команда PanCake – основа нашої атмосфери. У нас на тебе чекають люди, посмішки яких дуже скоро стануть тобі рідними. Саме вони своєю щирістю викликають приємне бажанння повертатися до нас частіше і залишатися довше.

 

Виробництво


У нас власне виробництво: ми особисто відбираємо лише натуральні інгредієнти для всієї продукції PanCake і самостійно її готуємо. Контролювати кожен процес – від початку було нашим пріоритетом. Таким чином ми 100% відповідаємо за якість всієї їжі представленої у наших кафе.


У нас грає приємна музика і відпочивають цікаві люди. Зустрічаються компаніями, святкують, проводять робочі зустрічі, вчаться і працюють, снідають і просто забігають на каву. Зранку і до вечора в PanCake вирує життя. Приєднуйся.